До загальних форм М.Н.Скаткін відносить індивідуальну, парну, групову та колективну.
Більшість дітей активніше сприймають практичні методи, ніж словесні.
діагностично-коригуюча, що допомагає з'ясувати причини труднощів, які виникають в учня під час навчання, виявити прогалини у знаннях і вміннях та корегувати його діяльність, спрямовану на усунення недоліків;
У процесі навчання принципово нових знань, практичних навичкок теорія поетапного формування розумових дій виділяє кілька етапів:
Навчання на основі запитів: передбачає, що учні ставлять запитання та шукають відповіді через дослідження, експерименти та обговорення.
Як відомо, поняття «творчість» - це створення нового, оригінального, суспільно-цінного матеріального або духовного продукту. Творчість учнів має репродуктивний характер, тому поняття творчості по відношенню до школярів застосовується лише частково.
Можна виділити кілька етапів пізнавальної навчальної діяльності учнів:
репродуктивні методи - відтворена репродукція як засіб повторення готових зразків або робота за готовими зразками, термінологічно вживається не лише в дидактиці, а й в образотворчому мистецтві, архітектурі, інших видах творчої діяльності;
Платформа має дружній користувальницький інтерфейс, а це означає, що нею легко користуватися, навіть як першим таймером, ви можете знайти дорогу, і все добре організовано, щоб ви не заплуталися.
По-друге — це економить ваші ресурси. І ресурси лісу, звісно. Ви подивіться, одні плюси. До того ж ваш співробітник не скаже, що його конспект з’їла собака. Все тепер у зручному форматі у комп'ютері.
Але це не значить, що вони мають бути неінформативними. Навпаки, вони мають бути дуже концентрованими. А все для того, щоб навіть за короткий час ви могли отримати максимально знань.
Експериментальне навчання може бути особливо ефективним, коли учням надається можливість застосувати свої знання в контексті реального світу.
Освітня функція як основа передбачає застосування тих методів і прийомів керування навчальною діяльністю учнів, які сприяли б успішному засвоєнню знань, умінь, наукового світогляду та його відповідних складових - переконань, як упевненості у правильності своїх знань.
Мотивація: може бути як внутрішньою (наприклад, особистий інтерес чи цікавість), так і зовнішньою (наприклад, нагороди чи оцінки) і може значно вплинути на залученість і наполегливість учня click here в процесі навчання.